Programma

15.00

friday

Main stage
15.00 Open
17.00 Openingsshow
19.30 Artist
19.50 Artist
20.10 Artist
20.30 End
StreetSoccer
15.00 Register
16.00 Freestyle show
16.15 Freestyle battle
18.00 Freestyle ranking
19.00 Panna KO
20.30 End
Rap Cube
15.00 Register
16.00 16 barz challenge
17.00 live Radio pop up
18.00 16 barz challenge
19.00 live Radio pop up
20.30 End
Bboying & Bubbling
15.00 Register
16.00 7 to smoke
17.00 3 vs 3 Bboy battle
18.00 2 vs 2 Bubbling battle
19.00 Powermove & Trick
20.30 End
Bball
15.00 Open
16.00 Freestyle
17.00 Hoops
18.00 Bball tricks
19.00 Knock out
20.30 End
Skateboarding & Inline
15.30 Open training
16.00 Kwalificaties
18.00 Semi finales
20.00 Ranking
20.30 End
Freerunning & Barz
10.30 Open training
12.00 Kwalificaties freerunning
15.00 Kwalificaties barzstars
16.00 Semi Finales
18.30 Finales
20.00 Ranking
20.30 End
E-Sports
15.30 Open
FIFA 18
Call of duty
GTA
Smash Bros Melee
Rocket League
Street Fighter V
20.30 End

10.30

saturday

Main stage
10.30 Open
12.00 Fashionshow
13.00 Kidz Battle
14.00 Artist 3 x 20 min
15.00 Fashionshow
16.00 Teenz Battle
17.00 Artist
17.20 Artist
17.40 Artist
18.00 Artist
20.30 End
StreetSoccer
10.30 Open
12.00 Freestyle show
12.15 Freestyle Battle
14.00 Freestyle Rank
15.00 Workshop
16.00 Panna KO Kidz
17.00 Panna KO Teenz
18.00 Panna KO Adultz
19.00 Panna KO Adultz
20.30 End
Rap Cube
10.30 Register
12.00 16 barz challenge
13.00 live Radio pop up
14.00 Krush ‘N Street
15.00 16 barz challenge
16.00 live Radio pop up
17.00 Krush ‘N Street
18.00 16 barz challenge
19.00 live Radio pop up
20.30 End
Bboying & Bubbling
10.30 Open
11.00 Workshop B
12.00 Workshop P
13.00 7 to smoke
15.00 3 vs 3 Bboy battle
17.00 2 vs 2 Bubbling battle
19.00 Powermove & Trick
20.30 End
Bball
10.30 Workshop
12.00 Freestyle
13.00 Hoops
14.00 Bball tricks
15.00 Call Out K
16.30 Call Out T
18.30 Call Out A
20.00 Free shots
20.30 End
Skateboarding & Inline
10.30 Open training
12.00 Kwalificaties skateboard
15.00 Kwalificaties inlineskate
16.00 Semi Finales
18.30 Finales
20.00 Ranking
20.30 End
Freerunning & Barz
15.30 Open training
16.00 Kwalificaties
18.00 Semi finales
20.00 Ranking
20.30 End
E-Sports
10.30 Open
FIFA 18
Call of duty
GTA
Smash Bros Melee
Rocket League
Street Fighter V
20.30 End

10.30

sunday

Main stage
10.30 Open
13.00 Fashionshow
14.30 Artist 3x 20m
15.30 Dj team
18.00 End
StreetSoccer
10.30 Open training
12.00 Freestyle show
12.15 Freestyle Battle F
14.00 Winner
15.00 Panna KO Kidz
16.00 Panna KO Teenz
17.00 Panna KO Adultz
18.00 End
Rap Cube
10.30 Open mic
12.00 16 barz challenge
13.00 live Radio pop up
14.00 Krush ‘N Street
15.00 16 barz challenge
16.00 live Radio pop up
17.00 Krush ‘N Street
18.00 End
Bboying & Bubbling
10.30 Open jam
11.00 Powermove battle F
12.00 Trick battle F
13.00 7 to smoke
15.00 3 vs 3 Bboy battle
17.00 2 vs 2 Bubbling battle F
18.00 End
Bball
10.30 Free throwing
12.00 Freestyle
13.00 Hoops
14.00 Call Out K F
15.00 Call Out T F
16.00 Call Out A F
18.00 End
Skateboarding & Step
10.30 Open training
14.00 Cash for Tricks
16.00 Highest Ollie Contest
17.00 Prijsuitreiking
18.00 End
Freerunning & Barz
10.30 Open training
14.00 Cash for Tricks
16.00 Highest Ollie Contest
17.00 Prijsuitreiking
18.00 End
E-Sports
1o.30 Open
FIFA 18
Call of duty
GTA
Smash Bros Melee
Rocket League
Street Fighter V
18.00 End

Stay

tuned

Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen, acties en kortingen. Schrijf je nu in voor de awesomeness newsletter!

Contact Us

We kunnen je nu niet te woord staan, maar laat een bericht achter en we antwoorden zo snel mogelijk!

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search